! Şey Youtube Pazarlama hakkında bilmeniz gereken

Welcome Youtube pazarlamaya! Bir sonraki ne yapacağını bilmek için mücadele musunuz? Ne seçenekleri sizin gibi bir pazarlamacı için kullanılabilir merak olarak? sen ilk adımlar almaya bilmek istiyor musunuz? Bu makaleyi okumak için mümkün olduğu kadar ihtiyaçlarını öğrenmek isteyen herkes.

youtube marketing

Düzenli Youtube sayfasını güncelleme. Eğer aboneler en az günde bir kez Youtube kontrol etmenizi bulursanız her sabah yeni bir güncelleme yayınlamak çekinmeyin. Abonelerinizin çok sık Youtube kontrol etmek olasıdır değilseniz, çok fazla güncellemelerinizle taşmasını önlemek için bir haftalık güncelleme paylaşır.

youtube marketing

Youtube reklamları kullanmayı düşünün. o hizmet ve ürünleri tanıtan geldiğinde normal gönderme ancak bu kadar ekler. Belirli kanala daha fazla ulaşmak için, Youtube bazı reklamlar almalı. Onlar çok pahalı değildir ve fark bir dünya yapabilirsiniz.

Eğer sorun kazanıyor takipçileri yaşıyorsanız, onların "gibi" karşılığında bir piyango sunabilir. Sadece şirketinizin sayfasında bir sekmede piyango yerleştirmek ve sayfanızı ister sadece edenler yarışma için uygun olacağını belirterek, onların e-posta adresi ile doldurun var.

Bazen, kendi sayfasının yanı sıra markanız hakkında başka yerlerde şeyler göndermeniz gerekmektedir. Diğer insanların Youtube sayfalarında yayınlamak zaman dikkat bir ton toplayacağını. Yalnızca istediğiniz ilgi iyi tür çekmek olun. olumlu bir yol katkıda bulunabilecekleri zaman yalnızca diğer sayfalarında yayınlamak. her zaman spam kaçının.

Münhasır Youtube sayfadaki içeriği olun. İnsanlar olduğunu düşündüğünü aşk eğilimindedir "ulaşamayacağı." "Beğen" sayfanıza onları karşılığında kitlenize değerli bir şey sunan deneyin. Bu herkes için bir kazan-kazan durumudur. Bazı işletmeler sadece "Beğenme" kendi sayfası için e-kitaplar gibi ücretsiz ürünler önerdiler.

Youtube sayfasını gerçekten güçlü bir tema verin. ne hakkında bilmek ve sayfanızın grafiksel görünüm içinde teslim. Unutmayın, yeni Youtube misafirler üzerinde mükemmel bir ilk izlenim bırakmaya az bir şans var. Gerçek fanlar bunları açmak için öncelikle sayfa yükten teslim etmek lazım.

Youtube sayfasında kaydolma karşılığında bir şeyler sunun. ziyaretçilerin sayfasından kayıt olması işiniz hakkında devam eden diyalog açısından geliştirecek sağlar. Böyle bir çekiliş bir giriş olarak, onlara bir şey sunan sayfanızda kayıt ve değerli potansiyel müşteriler ile iş sağlayabilir daha olası hale getirir.

Alakalı mesajları tutun. mutfak aletleri yaparsanız, yaklaşık yazılan her şey mutfağa ilgisi olmalıdır. Alakasız şeyler hakkında çok fazla yayınlarsan sayfanın teması kaybolacağım ve sözün sonucunda etkilenebilir. Konu üzerinde durmaya önemlidir.

, sen neyin yanlış gittiğini sorgulamak olabilir, ama genellikle sizi geride tutan bir eğitim eksikliği var. Neyse ki, bu makaleyi okuyun ve şimdi Youtube doğru pazarlamak için nasıl bir anlayışa sahip. Yani bir sonraki kampanya karlı bir olması iş için youtube motivasyon videoları gerektiği anlamına gelir. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *